Mirsa Kërqeli po vazhdon të jetë një nënë e përkushtuar

Mirsa Kërqeli po vazhdon të jetë një nënë e përkushtuar

E mbajmë mend për këngën e saj “Djaloshi im” me të cilën hyri fuqishëm në tregun muzikor. Këngëtarja simpatike nga Gjilani, Mirsa Kërqeli, ka kohë që është larguar nga të bërit muzikë. Ajo është martuar dhe ka krijuar familje. Është nënë e një djali kurse po pret që të bëhet edhe nënë e një vajze. Ndërkohë që këngëtarja në rrjetet sociale zbulon detjae nga jeta e saj, përcjell rtv21.tv

Në Instagram ajo ka publikuar një fotografi të djalit Tiarit tre vjeçar, kurse qysh prej një pause të gjatë nuk kemi pasur ndonjë projekt të ri nga Mirsa./21Media

tiar 1

Mirsa familja