Aktori Felipe Colombo 15 vite pas serialit “Rebelët”

Aktori Felipe Colombo 15 vite pas serialit “Rebelët”

Aktorin dhe muzikantin meksikan e njohim për rolin e ti në serialin për adoleshent “Rebelët”. Ai atëherë luante rolin e një djali të ri simpatik, i cili pat rrëmbyer zemrat e shumë vajzave të reja.

Colombo ishte në lidhje prej vitit 2002 deri në 2005 me aktoren Lusiana Lopilato (Mian), por që rrugët e tyre u ndanë me përfundimin e serialit, shkruan rtv21.tv

Ndërsa tani ai është i martuar me Cecelia Coronado dhe kanë një vajzë 7 vjeçare të cilën e kknë pagëzuar Aurora.

Më poshtë ju sjellim disa fotografi të Felipes me familjen./21Media