Xhansu uron nënën për “Ditën e nënave”

Xhansu uron nënën për “Ditën e nënave”

Sot është 14 maji e datë në të cilën shënohet dita e nënave. E këtë festë shumë artistë nuk harruan që të ia urojnë nënave të tyre . Ngjashëm edhe aktorja e re turke Leyla Tanlar e ka bërë këtë.
Ajo në Instagram ka publikuar një fotografi bashkë me nënën, për të cilën ka shprehur urimet më të mira dhe e ka treguar lumturohet për sukseset e vajzës.

Leyla tek ne është e njohur për interpretimin e rolit të Xhansusë në serialin “Paramparca./21Media