Publikohet bashkëpunimi i dytë i tyre

Publikohet bashkëpunimi i dytë i tyre

Dy artistët e njohur, Nora Istrefi dhe Gjiko publikuan sot bashkëpunimin e dytë. Bëhet fjalë për këngën “Anna”, e cila erdhi e shoqëruar me videoklip. Për tekstin u përkujdesën Gjiko dhe artistja Era Istrefi, ndërsa për muzikën Claydee Lupa. Kurse për vizuelizimin produksioni Sekuencë, transmeton rtv21.tv

Nora duket tejet tërheqëse në klipin e këngës së re.

Bashkëpunimin e parë Nora dhe Gjiko e kanë publikuar më 23 korrik të vitit 2017. Ky bashkëpunim ka rezultuar shumë i suksesshëm, deri më tani ka grumbulluar mbi 29 milionë klikime./21Media