Vikendeve këngëtarja po gjen kohë edhe për tu relaksuar me vajzën e saj

Vikendeve këngëtarja po gjen kohë edhe për tu relaksuar me vajzën e saj

Nora Istrefi njihet si njëra ndër këngëtaret me linjat trupore më tërheqëse

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një fotografi në Instastory bashkë me vajzën e saj Renee, shkruan rtv21.tv

Buzë pishinës Nora dhe Renee duken shumë bukur teksa shihen të afruara me njëra tjetrën.

Ndryshe, kujtojmë se “Hije” është kënga e fundit nga Nora të cilën e solli në bashkëpunim me Ermal Fejza/21Media