Rrëmbeu vëmendje me këto fotografi

Rrëmbeu vëmendje me këto fotografi

Një ndër artistet më të dashura shqiptare, Nora Istrefi, kohëve të fundit i pushtoi mediat rozë. Kjo pasi ajo dhe bashkëshorti i saj, Robert Berisha, i dhanë fund lidhjes disavjeçare.

Ani pse u përfol shumë në mediat rozë, kjo nuk e pengoi aspak 33-vjeçaren, e cila po e vazhdon jetën e saj e lumtur.

Ajo me të drejtë konsiderohet si njëra ndër artistet më seksi të estradës dhe me fotografitë që postoi së fundi rrëmbeu vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë, shkruan rtv21.tv

Nora nuk dha ndonjë reagim lidhur me ndarjen e saj me Robertin. Vlen të theksohet se nga martesa disavjeçare, ata kanë vajzën Renee./21Media