Nora Istrefi pranon sfidën

Nora Istrefi pranon sfidën

Këngëtarja e mirënjohur, Nora Istrefi ka pranuar sfidën për të publikuar fotografi nga fëmijëria.

Në këto ditë izolimi 33 vjeçarja ka hapur arkivat e fëmijërisë dhe ka publikuar një imazh të bukur në vitin 1994 me babain e saj të ndjerë, Përveç kësaj Nora ka publikuar edhe dy fotografi të tjera, shkruan 21Media.

E sa i përket aktivitetit te saj në skenën muzikore në muajin dhjetor Nora në bashkëpunim me Gjikon sollën këngën “Ana”. Këngë kjo e cila deri më tani ka grumbulluar mbi 23 milionë klikime në kanalin zyrtar “Youtube”./21Media