Ja kë zgjedh Nora

Ja kë zgjedh Nora

Tash e një kohë të gjatë është përfolur majft shumë për raportet mes dy kunatave të showbizit.

Bëhet fjalë për dy këngëtaret e njohura, Nora Istrefin dhe Tunën, për të cilat është shkruar shumë se dyshja nuk kanë marrëdhënie të mira me njëra-tjetrën, shkruan rtv21.tv

Mirëpo, së fundmi Nora Istrefit i habiti të gjithë me një përgjigje të dhënë në “Mirage” në rubrikën “Kë zgjedh”. Në këtë rubrikë Nora u vë në sfidë për zgjedhjen mes Tunës dhe Genta Ismailit, ku ajo ka zgjedhur kunatën e saj Tunën.

“Normal që kunatën”, është shprehur ajo.

Kujtojmë se,  edhe më herët Nora në lidhje me raportet mes saj dhe Tunë ka thënë  se ajo nuk ka qenë shoqe e ngushtë por, as armike nuk nuk kanë qenë ndonjëherë dhe nuk janë. /21Media