Nora rrëmbeu vëmendje

Nora rrëmbeu vëmendje

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Nora Istrefi ka marrë vëmendjen e fansave të saj me fotografinë e fundit të publikuar ë Instagram.

E veshur me një fustan të gjatë, 33-vjeçarja ka vënë në pah stilin dhe bukurinë e saj.


“Anna” është projekti i fundit që këngëtarja e njohur Nora Istrefi e solli vitin e kaluar në bashkëpunim me reperin e njohur Gjiko. Kjo këngë është pritur shumë mirë nga publiku këtë e dëshmojnë edhe klikimet në Youtube, të cilat kanë arritur deri mbi 20 milionë klikime. /21Media