Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi ka rrëmbyer vëmendjen me fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetin social Instagram ku numëron një milion ndjekës.

Nora është shfaqur mjaft tërheqëse duke pozuar me bikini dhe vënë në pah linjat e saj trupore.

Pëlqime dhe komente të shumta ka marrë Nora nga ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

Coming soon Nora x @megasun_solarium_ks.al ☀️👙

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Ndryshe, në muajin dhjetor të vitit të kaluar, Nora në bashkëpunim me reperin Gjiko sollën këngën “Ana”. Kënga “Ana” deri më tani ka grumbulluar mbi 35 milionë klikime në Youtube./21Media