Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun, Nora Istrefi gjatë kohë sa është duke qëndruar në shtëpi po tregohet mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ashtu si çdo herë Nora ka rrëmbyer vëmendje edhe me fotografitë e fundit të publikuara në Instagram.

E veshur në të zeza, dhe me një maskë mbrojtëse Nora duket shumë bukur.

Në muajin dhjetor të vitit të kaluar, Nora në bashkëpunim me Gjikon sollën këngën “Ana”. Këngë kjo e cila deri më tani ka arritur mbi 26 milionë klikime në kanalin zyrtar “Youtube”./21Media