Nora shfaqet tejet tërheqëse

Nora shfaqet tejet tërheqëse

Këngëtarja e mirënjohur, Nora Istrefi përveç muzikës shquhet edhe për stilin e veçantë dhe vazhdimisht është në qendër të vëmendjes me veshjet e saj.

Në disa fotografi që ajo së fundmi ka publikuar në rrjetin social Instagram shfaqet e veshur me një fustan më glamuroz nga kreatori i njohur Valdrin Sahiti.

Nora  ka dëshmuar se përkundër faktit se është nënë, vazhdon të jetë prej femrave më seksi shqiptare.

Ndryshe “Gabime” është projekti i saj i fundit në bashkëpunim me Gjikon i publikuar disa muaj më parë. Kjo këngë ka marrë mbi 21 milionë klikime në Youtube./21Media