Nora ndryshe në fotot e fundit

Nora ndryshe në fotot e fundit

Nora Istrefi njihet si njëra ndër artistet më tërheqëse që ka skena. Me çdo paraqitje të saj, këngëtarja më seksi e estradës rrëmben vëmendje të madhe.

Së fundi u shfaq me një fustan të zi të shkurtër, i cili ia thekson format perfekte trupore. Nora duket tejet bukur dhe tërheqëse, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë se “Jena nda” mban titullin projekti i fundit muzikor nga Nora në bashkëpunim me Irkenc Hykën. Ky projekt numëron mbi pesë milionë klikime./21Media