Këngëtarët e njohur, Nora Istrefit dhe Butrint Imeri më 13 shtator publikuan këngën e tyre me të re me titull “Dy zemra”.

“Dy Zemra” deri tani në YouTube ka mbledhur mbi 1 milionë klikime, shkruan rtv21.tv

Nora Istrefi për fansat e saj së fundmi, publikoi një video dhe një fotografi të realizuara nga xhirimet e klipit, ku duket tejet joshëse. /21Media

 

View this post on Instagram

 

Tash i madh o shtrati, po ma i madh inati 🎼🎬 @butrint_official

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on