Nora vë në pah format trupore

Nora vë në pah format trupore

Kohëve të fundit, një ndër personazhet më të komentuara të showbiz-it është këngëtarja e mirënjohur, Nora Istrefi. Ndarja nga bashkëshortin i saj, këngëtari i mirënjohur, Robert Berisha, bëri bujë të madhe, shkruan rtv21.tv

Nora e cila është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale, po tërheq vëmendje të madhe me fotografitë që po publikon.

Së fundmi, këngëtarja ka ndarë disa fotografi në Instagram, teksa ka pasur shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Ndryshe, “Jena Nda” është projekti i fundit muzikor që Nora Istrefi e solli në bashkëpunim me Irkenc Hykën. Kënga ka arritur mbi 3 milionë klikime në Youtube./21Media