Ajo duket mjaft bukur

Ajo duket mjaft bukur

Njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe të pëlqyera nga publiku është Nora Istrefi. Përveç zërit dhe stilit unik, këngëtarja shquhet edhe për bukurinë dhe linjat trupore, shkruan rtv21.tv

Nora, e cila ka numër të madh të ndjekësve në rrjete sociale, po tregohet mjaft aktive me publikimin e videove dhe fotografive të shumta.

Sonte bukuroshja kosovare për 981 mijë ndjekësit e saj në instagram publikoi një video të bukur, në të cilën duket mahnitëse e veshur me ngjyrë portokalli.

Në videon e publikuar, këngëtarja po merr komente dhe pëlqime të shumta.

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Nora nuk ka dhënë ndonjë reagim lidhur me ndarjen e saj nga Robert Berisha. Nga martesa disavjeçare ata kanë vajzën Renee./21Media