Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, u ka uruar të gjithë ndjekësve të saj Vitin e Ri 2021.

Në rrjetin social Instagram, Nora ka publikuar një fotografi ku shfaqet bashkë me vajzën e saj, Renee.

“Urime 2021 nga unë dhe dashuria ime ma e madhe”, ka shkruar Nora krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Ndryshe, “Dy zemra” është projekti i fundit muzikor nga Nora Istrefi në bashkëpunim me Butrint Imerin. Kënga e publikuar më 13 shtator deri tani ka arritur mbi 12 milionë klikime në Youtube.

Ndërsa pritet që gjatë vitit 2021 Nora të vijë me album./21Media

/21Media