Kryeparlamentari Veseli nënshkruan marrëveshjen me Norvegjinë për implementim të projektit

Kryeparlamentari Veseli nënshkruan marrëveshjen me Norvegjinë për implementim të projektit

Kryeparlamentari Kadri Veseli priti sot në takim ambasadorin e Norvegjisë në Prishtinë, me ç ‘rast nënshkruan marrëveshjen për implementimin e projektit për digjitalizimin e legjislacionit dhe harmonizimin gjuhësor të tij./21Media