Kënga e re do publikohet nesër

Kënga e re do publikohet nesër

Grupi shumë i njohur shqiptar, NRG Band shumë shpejt do të sjell projektin e ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vokalisti i grupit, Besnik Qaka në Instagram.

Besniku ka publikuar një video nga klipi i këngës, ku ka zbuluar se kënga do të publikohet nesër në ora 17:00.

Nesër ne ora 17:00 Premiere. Për krejt ata qe e kanë zemrën cop cop”, ka shkruar Besniku poshtë videos së publikuar.

 

View this post on Instagram

 

Neser ne ora 17:00 Premiere Per krejt ata qe e kan zemren cop cop 💔😝 @nrgbandofficial

A post shared by Besnik Qaka (NRG Band) (@besnik_qaka) on


Projekti paraprak, i grupit titullohet  “Prej teje”, i publikuar në muajin maj. Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri tani numëron mbi 1 milion klikime në kanalin “Youtube”. /21Media