Këngëtarja e njohur, Vesa Smolica sapo publikoi këngën “N’shpirt”  të cilën e solli në bashkëpunim me Faton Maculën.

Këtë këngë Vesa e solli me videoklip ku ajo shfaqet mjaft atraktive. Melodia dhe teksti i këngës është punuar nga këngëtarja, kurse producent i këngës është Gëzim Lazri, shkruarn rtv21.tv

“Mbreti i Tradhetise”, titullohet projekti i fundit i Vesës, të cilin e solli në muajin shkurt. /21Media