Kështu duket 42-vjeçarja

Kështu duket 42-vjeçarja

Në mesin e serialeve më të shikuara të të gjitha kohërave ishte edhe seriali “Ciganët”, që u transmetua në Radiotelevizionin 21. Një ndër protagonistet kryesore të këtij seriali ishte Ana de la Reguera, apo siç njihej në serial “Maria Salome”.

42-vjeçarja ka ndryshuar shumë që nga ajo kohë dhe këtë e dëshmojnë këto fotografi.

Aktorja u lind më 7 prill të vitit 1977, në Meksikë. Përveç se njihet si aktore me nam në seriale, bukuroshja meksikane njihet edhe për rolet e shumta në shfaqjet teatrale.

Karrierën e filloi me rolin e saj në telenovelën “Azul”, në vitin 1996./21Media