Kuptojeni sa vjet ka mbushur aktorja e njohur

Kuptojeni sa vjet ka mbushur aktorja e njohur

Bëhet fjalë për aktoren e serialit turk “Më fal” e njohur si Bahar. E emri i saj i vërtetë është Gaye Trugut e cila është protagoniste e serialit dhe ka mjaftë vështërsi në jetën e saj por, në jetën e përditëshme duket se po i ecën shumë mirë.

Sot “Bahar” feston ditëlindjen e 29-të, por mosha nuk lë gjurmë tek ajo, shkruan rtv21.tv.

Aktorja e njohur është shumë aktive në rrjetet sociale ajo përmes disa imazheve të postuara në Instastory, shihet me një tortë në duar e duke e menduar dëshirën e natyrisht këtyre fotove ia ka bashkangitur edhe disa mbishkrime në gjuhen turke e angleze ku njëra prej tyre thotë se dëshira e saj është të besojë se gjithçka është e mundur.

Por, pjesë e saj e pandashme është edhe burri i saj Deniz Evin (Ymytit) e që në serial e luan rolin e vëllaut./21Media