Beti krejt ndryshe në jetën përditshme

Beti krejt ndryshe në jetën përditshme

“Beti e shëmtuar” apo “Ugly Betty” ishte një ndër serialet më të shikuara para dhjetë viteve tek ne. Ajo me pamjen e saj mbeti gjatë në kujtesën e shikuesëve. Por, aktorja America Ferrera në jetën reale është krejt ndryshe, shkruan rtv21.tv.

Ajo nuk ka proteza e as syze dhe vjen me një stil më ndryshe nga ai që jemi mësuar ta shohim Betin e shëmtuar.
America 33 vjeçe tashmë është e martuar dhe po vazhdon karrieren e saj si aktore./21Media