Nuk është më sekret, Dafina dhe Cricket së shpejti me tjetër projekt

1 min read

 

Këngëtarja, Dafina Zeqiri, së shpejti do të vijë me një tjetër projekt së bashku me Cricket.

Këtë e ka bërë të ditur vet Cricket në Instagram, ku ka shkruar “Spe mbaj mo sekret.. Shpejt vjen “Another One”, bashkë për albumin “Dafinë Moj”.

Remixi i këngës “Pa Ty”, korri një sukses të jashtëzakonshëm, duke u klikuar miliona herë në Youtube, e siç duket kjo i ka dhënë shkas dyshes edhe për një  tjetër bashkëpunim, i cili do të jetë pjesë e albumit të ri të Dafinës./21Media