Shefi i grupit parlamentar të Vetëvendosjes, Rexhep Selimi, e ka shpalosur sot në Kuvend projekt-rezolutën e tij për dialog.

Megjithatë, me 31 vota për, 61 kundër dhe 1 abstenim nuk kalon rezoluta e propozuar, shkruan rtv21.tv.

Sipas Selimit projekt-rezoluta kishte katër pika./21Media