Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur si Fifi, ditë më parë publikoi bashkëpunimin me Bllekin, të titulluar “Mbi dozë”.

Mirëpo, shumë shpejt do të vijë edhe një projekt i ri muzikor nga Fifi, shkruan rtv21.tv

Me anë të një postimi në Instagram, Fifi ka paralajmëruar fansat për këngën e re, por nuk preferoi të zbulojë më shumë detaje.

 

View this post on Instagram

 

Kur t’shtin n’dore @arber_bytyqi_mua 😍#newprojectscomingsoon Jacket by @dollskill

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

Ndryshe, kënga “Mbi dozë” nga Fifi dhe Blleki deri tani ka arritur mbi 250 mijë klikime në Youtube./21Media