"So përnime", kënga e re e dyshes

“So përnime”, kënga e re e dyshes

Dy artistët e mirënjohur shqiptarë, Nushi dhe S4MM sollën këngën e tyre më të re. “So përnime” mban titullin kënga e tyre, të cilët e sollën vetëm në versionin audio.

Për tekstin e këngës u përkujdesën të dy artistët, transmeton rtv21.tv

Ky është bashkëpunimi i parë i tyre, mbetet të shihet se si do të pritet nga fansat e artistëve./21Media