Shumë alternativa si fustane nusja nuk di se cilën të zgjedhë

Shumë alternativa si fustane nusja nuk di se cilën të zgjedhë

Një grua 93 vjeçe, Sylvia Martin ka pranuar propozimin e mikut të saj për t’u martuar. Dasmën çifti do ta bëjë në muajin korrik, por nusja ka një problem.

Gjetja e fustanit ideal për dasmë duket e pamundur, por kjo nuse po përballet me të kundërtën. Ajo ka shumë alternativa si fustane dhe nuk di se cilën të zgjedhë, andaj vendosi të kërkonte ndihmë në internet.

Për ta ndihmuar Sylvian, dikush filloi diskutimin në Facebook, ku postuan një fotografi të saj duke treguar të gjitha veshjet dhe kërkoi se cilat dizajno duhet të zgjedhin zonjat e stilit të lartë./21Media