Ariana bënë thirrje që të ruhen traditat

Ariana bënë thirrje që të ruhen traditat

Gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut, Ariana është ndër gratë më të komentuara dhe të pëlqyera të artistëve. Ariana, e cila është nënë e katër fëmijëve, është në formë mjaft të mirë.

Kjo shihet nga imazhet e ndryshme që ajo publikon për njerëzit e shumtë që e ndjekin në instagram, shkruan rtv21.tv

Ariana komentohet më së shumti për stilin e saj, por bukuroshen nuk e keni parë asnjëherë të veshur si nuse. Por, së fundmi bukuroshja mori pjesë në një fotosesion për reklamim e veshjeve tradicionale, ku është shfaqur mjaft bukur e veshur me dallamë.

Përmes fotografive të publikuara në Instagram Ariana është shprehur se traditat duhet ruajtur gjithmonë.

“Kur modernizimi kaplon botën, ne çdo ditë e më shumë e ruajmë traditën. E jona dhe gjithmonë me ne”, ka shkruar Ariana.

Ariana dhe Ermali gëzojnë jetë të lumtur bashkëshortore./21Media