Projekt i ri nga Onat

Projekt i ri nga Onat

Onat njihet si një ndër reperët më të dashur për publikun ai pas bashkëpunimit me reperin Majk në projektin e fundit “Le t’xhelozojn”, ka realizuar këngën e tij të cilën e ka titulluar “A je”

Këngën e ka shkruar vet këngëtari, muzikën e ka bërë Big Deal Records dhe ndërsa videoklipi u realizua nga Imagine, shkruan rtv21.tv.

Kujtojmë se bashkëpunimi “Le t’xhlozojnë” deri më tani ka grumbulluar afër 12 milionë klikime në kanalin zyrtar “Youtube”/21Media