OPINIONE: Marrëveshja Serbi- Rusi po shihet si e rrezikshme…

“Serbia po luan lojë të dyfishtë, Perëndimi të mos e tolerojë më këtë qëndrim”

Marrëveshja midis Serbisë dhe Rusisë për bashkërendim të politikës së jashtme po konsiderohet e rrezikshme edhe në Kosovë. Njohës të rrethanave vlerësojnë se Serbia po luan lojë të dyfishtë dhe theksojnë nevojën që Perëndimi të mos e tolerojë më këtë qëndrim të Serbisë./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button