Ajo ka marrë komente të shumta pozitive nga fansat e saj për kombinimin e saj paska më ndryshe

Ajo ka marrë komente të shumta pozitive nga fansat e saj për kombinimin e saj paska më ndryshe

Këngëtarja Orinda Huta dhe moderatori Turjan Hyska janë padyshim një nga ciftet më të dashura për publikun shqiptar.

Ata edhe rrobat i ndajnë së bashku.

Këtë e kemi kuptuar përmes një fotografie që Orinda ka publikuar në rrjete sociale,  ku shfaqet më një pallto të ngjashme si ajo që ka veshur bashkëshorti i saj në klipin e tij më të fundit.

“Kur vesh pallton e burrin,” ka shkruar  Orinda në instagram.

Ajo ka marrë komente të shumta pozitive nga fansat e saj për kombinimin e saj paksa më ndryshe./21Media