Vjosa Osmani pranon koalicionin qeverisës me Vetëvendosjen

Vjosa Osmani pranon koalicionin qeverisës me Vetëvendosjen

Nënkreyetrja e LDK -së Vjosa Osmani ka pranuar se do të ketë koalicion në mes të Lëvizjes Vetëvendosje dhe LDK-së. Osmani tha se në zgjedhjet e 6 tetorit qytetarët votuan për ndryshim./21Media