U.D e presidentes Osmani takohet me kreun e PD-së, Bashën.-Nderohet me çmimin “Çelësi i Tiranës" nga kryebashkiaku Veliaj

U.D e presidentes Osmani takohet me kreun e PD-së, Bashën.-Nderohet me çmimin “Çelësi i Tiranës” nga kryebashkiaku Veliaj

Për krimet e serbëve në Kosovë serish foli nga Tirana Ushtruesja e detyrës së presidentes Vjosa Osmani. Thotë se kërkesa e saj që Shqipëria të dënoi gjenocidin e Serbisë në Kosovë nuk duhet të has në vonesa dhe pikëpyetje!/21Media