Nuk do të ketë takim mes Osmanit dhe Lajçakut

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani nuk  do takohet sot me  të Dërguarin e Posaçëm të Bashkimit Evropian për dialogun mes Kosovë dhe Serbisë.

Këtë e ka konfirmuar këshilltar për Media i Presidentes, Bekim Kupina, i cili tregoi se Osmani me Lajçakun nuk do takohet shkaku i mospërputhjes me agjendën e paracaktuar të Presidentes./21Media

Back to top button