Tubim parazgjedhor i LDK-së në Podujevë

Tubim parazgjedhor i LDK-së në Podujevë

Tubim parazgjedhor mbajti edhe Lidhja Demokratike e Kosovës, kësaj here në Podujevë. Kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani kërkoi mobilizim, që siç u shpreh ajo, të nxirret Kosova nga humnera, nga rreziku i copëtimit dhe që të shpëtohet nga ata që e plaçkitën Kosovën./21Media