Dy artisët e mirënjohur shqiptarë, Filloreta Raçi-Fifi dhe Young Zerka do të vijnë  në bashkëpunim. Këngëtarët së shpejti pritet të publikojnë projektin e ri muzikor të titulluar “Pa Gajle”.

Këtë e kanë bërë të ditur vetë artistët përmes postimeve në rrjetin social Instagram, mirëpo nuk kanë dhënë detaje të tjera rreth këngës së re.

 

View this post on Instagram

 

“ Pa Gajle “ @youngzerka 🤫

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

 

View this post on Instagram

 

“Pa Gajle” @fifi.official.fr 🤫

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on

Ndryshe, më 30 maj Fifi ka publikuar në versionin e saj këngën me titull “A po vjen”, të shoqëruar edhe me videoklip. Ndërsa projekti i fundit muzikor nga Young Zerka është “Let me thru”./21Media