Kënga e re nga Fatlumja

Kënga e re nga Fatlumja

Këngëtarja e njohur, Fatlume Popovci, ka publikaur projektin e ri muzikor të titulluar “Pa mu”, shkruan rtv21.tv

Tekstin e këngës e ka shkruar Ilir Berani kurse, orkestrimin Wirusi. Kënga gjithashtu është publikuar edhe me videoklip.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Fatlumes në Youtube, dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./21Media