Arrestohet i dyshuari

Arrestohet i dyshuari

Një person me probleme psikike dje është arrestuar pasi që i njëjti e kishte sulmuar fizikisht një infermier, i cili sipas policisë kishte shkuar te shtëpia e të dyshuarit në Vushtrri për tretman mjekësor.

Raportohet se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa, i dyshuari pas tretmanit mjekësor në QKUK – repartin e psikiatrisë, është liruar dhe rasti ka shkuar në procedurë të rregullt./21Media