Reagoi Pack

Reagoi Pack

Ish-eurodeputetja gjermane, Doris Pack sot reagoi pas rrëzimit të qeverisë së Kosovës.

Ajo përmes një shkrimi ka theksuar se Kosova rrëshqiti në kaos.

“Në mes të krizës së Koronavirusit Kosova rrëshqet në Kaos. Ku udhëheqësit e LDK-së marin pjesë në lojën e ndyrë të Thaqit dhe Grenell, e pafalshme”, shkroi Pack në twitter.

Kujtojmë që, mbrëmë në Kuvend u votua mocioni i mosbesimit, i inicuar nga LDK, me ç’ras u rrëzua qeveria Kurti./21Media