Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, sot ka udhëtuar drejt Zvicër për t’u bashkuar me familjen e tij, pas disa ditëve qëndrimi në Prishtinë.

Nëpërmjet një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, Pacolli tha se i është dashur të kthehet atje, pasi fëmijët e tij nuk mund t’i bashkohen në shtëpinë e tij në Prishtinë.

“Shpresoj së shpejti ta kalojmë këtë pandemi dhe jeta jonë të kthehet në normalitet”, shkroi Pacolli./21Media