Pacolli po kalon kohë me familje

Pacolli po kalon kohë me familje

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Behghet Pacolli bashkë me familjen e tij aktualisht është duke pushuar në Zvicër.

Disa fotografi nga këto pushime Pacolli i ka publikuar në rrjetet sociale.

“Ditët e paharrueshme me djemtë Isa, Diar dhe Arman në Sankt Moritz”, ka shkruar ai poshtë fotografive.

Kujtojmë se, Behgjet Pacolli në Qeverinë Haradinaj ishte ministër i punëve të Jashtme dhe zëvendëskryeministër. /21Media