Aktorja kosovare, Fiona Gllavica e njohur me rolin e “Pajtesës” te seriali “Çka ka shpija”, është duke e shijuar pritjen më të ëmbël.

Ajo së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë, por angazhimet që ka në punë nuk e pengojnë asapak që ajo të jet aktive në rrjetet sociale.

Aktorja, në muajt e fundit të shtatzënisë ka realizuar një fotosesion të bukur, ku shfaqet me barkun e fryrë afër bashkëshortit.

 

Fiona dhe Arbnori janë martuar  vitin e kaluar. Çifti është kurorëzuar nga kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti./21Media