Aktorja e mirënjohur kosovare, Fiona Gllavica në muajin qershor është bërë nënë për herë të parë, shkruan rtv21.tv

Ajo dhe bashkëshorti i saj Arbnori janë bekuar me një djalë që e pagëzuan me emrin Lekë.

Fiona dje për herë të parë publikojë fotografitë  e para të vogëlushit

Fiona dhe Arbnori janë martuar  vitin e kaluar. Çifti është kurorëzuar nga kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti./21Media