Ku u njoftua "Pajtesa" me të fejuarin

Ku u njoftua “Pajtesa” me të fejuarin

Sot në emisionin “1 Kafe prej Shpisë” ishte ftuar aktorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Fiona Gllavica.

Fiona u bë e njohur për publikun me rolin e Pajtesës, shkruan rtv21.tv

Fiona ishte e ftuar në kuadër të rubrikës, “Loja e javës” që edhe këtë javë e humbi prezantuesja e emisionit, Blerona Zeqiri.

Ani pse rregullat e lojës janë që humbësi t’i përgjigjet pyetjeve, Fiona nuk i shpëtoi pyetjve të prezantuesve. Ata e pyetën aktoren në lidhje me jetën e saj private, kryesisht në lidhje me të fejuarin e saj.

Jam me një lidhje qe tre vjet, realisht jam e fejuar qe një vjet.”, tha Fiona, e cila më vonë edhe tregoi që me të fejuarin është takuar si shkak i një qeni që ka dhe se aktrimi nuk ka të bëjë fare me këtë.

 

View this post on Instagram

 

I said YES 😊💗💗💗💗

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on

Realisht, unë e kam një qen, e Arbnori e ka hotelin për qentë, e masanej jemi takuar në diçka tjetër, s’është aktrimi”, u përgjigj ajo.

 

View this post on Instagram

 

Morning walk💖

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on

 

View this post on Instagram

 

🐾❄️

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on

Gjithashtu, Fiona tregoi që njëherë nuk ka plane për martesë, mirëpo asgjë nuk është e sigurt edhe mund të ndodh.

Fiona herë pas here publikon fotografi me të fejuarin e saj, Arbnor Pacollin në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi 49.4 mijë ndjekës./21Media

 

View this post on Instagram

 

💗

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on

 

View this post on Instagram

 

19❣️

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on

 

View this post on Instagram

 

Flying😍❣

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on