Ana po vjen me këngë të re

Ana po vjen me këngë të re

Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi, ka paralajmëruar fansat se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, Ana ka zbuluar pak nga kënga e saj e re e cila mbanë titullin “Ami Lekt”.

“‘Ami Lekt’ vjen shumë shpeeeeejt”, ka shkruar këngëtarja.

Kujtojmë se projekti i saj paraprak është “Papa”, që e ka sjellë në bashkëpunim me motrën e saj, po ashtu artiste e mirënjohur, Arta Kabashi dhe reperin Berato./21Media