Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Ardian Bujupi nuk e ka në plan të ndalet. Së shpejti pritet ta publikojë edhe një projekt të ri muzikor, i cili padyshim që do të jetë hiti i tij i radhës.

Përmes një video të publikuar në Instagram, ai ka bërë të ditur se kënga e re e tij mban titullin “Juliet”, dhe me gjasë do të publikohet së shpejti.

 

View this post on Instagram

 

500K FOLLOWER Special 🙏🏽💙 Ku ka met ajo motto 🩸 #juliet

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

Para një jave ai e ka publikuar këngën “Reggaeton”, e cila u prit shumë mirë nga publiku. Kjo këngë deri më tani ka grumbulluar mbi 1 milionë klikime./21Media