Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Ardian Bujupi të premten pritet ta publikojë këngën e re “Regeatton”. Përpos që ndau detaje sa i përket videoprojektit të ri muzikor, Ardiani ndau edhe sekuenca nga kënga e re në Instagram.

“Vera vazhdon, kush po e pret “Regeatton” këtë të premte në orën 00:00 të mëngjesit”, ishte mbishkrimi i videos.

 

View this post on Instagram

 

Der Sommer geht weiter 🕺🏻 wer wartet auf REGEATTON diesen Freitag um 0:00 Uhr??????? 👇🏽 tagt zwei Freunde

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

“Panorama” mban titullin videoprojekti i tij i fundit muzikor që e solli në bashkëpunim me këngëtaren Xhensila Myrtezaj. Kënga u prit shumë mirë nga publiku dhe deri më tani numëron mbi 20 milionë klikime./21Media