Kënga e re nga Butrinti

Kënga e re nga Butrinti

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri, shumë shpejt pritet që të vijë me një projekt të ri muzikor.

Në rrjetin social Instagram, këngëtari ka ndarë me ndjekësit e tij një pjesë të shkurtër të këngës së re, shkruan rtv21.tv

“Direkt prej furrës..”, ka shkruar Butrinti në Instagram, teksa nuk ka bërë të ditur detaje tjera rreth këtij projekti.

 

View this post on Instagram

 

Direkt prej furres..

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Kujtojmë që, projekti i fundit i Butrint Imerit është “Dream girl”, në bashkëpunim me Nimo-n. Projekti është publikuar më 1 gusht dhe deri tani në Youtube ka mbi 10 milionë klikime./21Media