Reperi i njohur shqiptar, Capital T, javën e ardhshme pritet ta sjellë këngën e re. Kënga titullohet “Flawless” dhe është pjesë e albumit “Skulpturë”, të reperit. Kjo këngë vjen e shoqëruar me videoklip.

Pak nga kënga e re e Capital T mund të dëgjoni në videon e publikuar në Instagram, transmeton rtv21.tv

View this post on Instagram

Ajo osht FLAWLESS ✨ javen e ardhshme

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Artisti ka bërë të ditur se albumi “Skulupturë”, do të publikohet së shpejti dhe ka rreth 17 këngë./21Media